Niepubliczne Przedszkole “Robuś”

Nasze kameralne, domowe przedszkole z bliskościowym podejściem do dziecka mieści się w cichej okolicy blisko lasu w zielonej dzielnicy Warszawie- Wesołej. Dla nas dzieci są najważniejsze 🙂 Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku miejsce pełne empatii i troski, dołącz do nas!

“Przedszkole zaskarbiło sobie naszą sympatię dzięki wspaniałej, wyrozumiałej kadrze, która tworzy domową atmosferę maluchom 🙂
lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać,
szczęśliwe dziecko = zadowoleni rodzice!
Gorąco Polecam!”
Magdalena Wojciechowska

Cudowne miejsce dla Małego Człowieka. Empatia i indywidualne podejście do dziecka, pełne ciepła Panie Pedagożki, które odpowiadają na potrzeby malucha, pozostawiając jednocześnie dziecku przestrzeń do rozwijania się według własnego tempa, chęci i indywidualnej wrażliwości. Niesamowicie mądra, profesjonalna kadra i domowa atmosfera, którą czuje się od samego wejścia. Polecam z całego serca!
Agata Nawrocka

Najswpanialsze miejsce dla wszystkich dzieci. Wspaniałe dziewczyny które wkładają całe swoje serce i traktują wszystkie dzieci jak swoje. Z całego serca polecam. Moich dwóch synków chodziło i chodzi do Robusia i nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne.
Eliza Czech-Kin

Zobacz nasz teledysk i poznaj nasze przedszkole!

Nasze filary

Bliskościowe podejście do dziecka

Wierzymy, że towarzyszenie dziecku we wszystkich emocjach, traktowanie jego potrzeb z szacunkiem i empatią to klucz do harmonijnego rozwoju. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oddajecie w nasze ręce swoje największe skarby, więc my opiekujemy się nimi tak, jak sami chcielibyśmy, aby ktoś zaopiekował się naszymi dziećmi 🙂

R

Doświadczenie i kwalifikacje

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej z dziećmi. Wszyscy pedagodzy pracujący w “Robusiu” to pełni pasji i zaangażowania ludzie. Z należytą uwagą dobieramy kadrę tak, aby zapewnić maluchom opiekę na najwyższym poziomie. Nie boimy się trudnych sytuacji, czy wyzwań pedagogicznych. Jesteśmy przygotowani na to, aby wspierać dziecko w każdej sytuacji i w każdej napotkanej trudności.

Indywidualne podejście

Dzięki kameralnym grupom i domowej atmosferze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego z naszych podopiecznych. Mamy czas i przestrzeń na to, aby z należytą uwagą dopasować sposób prowadzenia zajęć, odpoczynku, czy zabawy do każdego malucha.

Domowa atmosfera

Zależało nam na tym, aby w “Robusiu” przedszkolaki czuły się jak w domu. Domowa atmosfera naszego przedszkola, to coś, z czego jesteśmy bardzo dumni! Bezpieczny budynek z własnym ogrodem i placem zabaw oraz przytulne wnętrza, które pozwalają maluszkom poczuć się bezpiecznie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszym przedszkolu? Kliknij!