Wyżywienie

Wyżywienie w naszym przedszkolu oddajemy w ręce specjalistów – każdego dnia dostajemy świeże posiłki od Cateringu Wersal, który dokłada wszelkich starań, aby posiłki były zdrowe, kolorowe i pożywne. 

Catering, z którym współpracujemy daje gwarancję wysokiej jakości serwowanych posiłków, uwielbianych przez dzieci.

Co w przypadku, gdy dziecko ma zaleconą specjalną dietę?

Nie jest to żadnym problemem. 🙂 We współpracy z Cateringiem Wersal jesteśmy w stanie sprostać wszystkim dietom oraz wykluczeniom.

Co w przypadku, gdy dziecko ma dużą wybiórczość pokarmową lub neofobię żywieniową?

Rozumiemy, że wybiórczość pokarmowa lub neofobia żywieniowa może budzić u Państwa obawy. Z naszej strony jesteśmy w temacie żywienia niezwykle elastyczni – jeżeli dziecko ma dużą wybiórczość pokarmową, dzięki współpracy z Pańswem jesteśmy w stanie bez problemu wprowadzić zmiany w menu w cateringu dla danego dziecka.

Nie widzimy również przeszkód, aby dziecko zabierało ze sobą lunchbox z ulubionymi produktami. Do niczego nie zmuszamy dzieci, proponujemy, zachęcamy i dajemy wybór małemu człowiekowi.

Z doświadczenia jednak wiemy, że dzięki wzajemnej obserwacji, dzieci dużo chętniej próbują nowych smaków widząc, jak koledzy i koleżanki robią to samo:)

Oprócz “standardowych” posiłków, organizujemy zajęcia KUCHCIKOWO, aby maluchy miały możliwość uczestniczyć w procesie tworzenia jedzenia. To ważny element w budowaniu u dziecka zdrowych nawyków żywieniowych oraz sposób zachęcania do próbowania nowych smaków.

Zajęcia KUCHCIKOWO dodatkowo pobudzają rozwój motoryki małej u dzieci (jak np. Dekorowanie ciasteczek) oraz pobudza jego zmysły (węch, smak, dotyk).

Poznajmy się osobiście!

Jeżeli chcielibyście poznać nas osobiście – zapraszamy! W każdej chwili możemy umówić się z Wami i Waszym Maluchem, abyście poznali nasze przedszkole od środka.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz/napiszesz 🙂

Zobacz też odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.