Kadra naszego przedszkola

Ewelina Szulawska

Ewelina Szulawska

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Robuś, Wychowawca

Ewelina Szulawska to osoba pełna ciepła, pasji i zaangażowania w pracę z najmłodszymi. To pedagożka, dla której ważne jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dla którego szacunek i empatia w pracy z dziećmi, to nadrzędna wartość. Zawsze z uśmiechem odpowiada na potrzeby dzieci i rodziców oraz wkłada całe serce w placówkę, którą zarządza.

Prywatnie żona i mama pięciorga synów.

W roku szkolnym 2022/2023 zdobyła III miejsce w Plebiscycie Edukacyjnym „Dyrektor Placówki Edukacyjnej Roku”

Tatiana Chornobyl

Tatiana Chornobyl

Wychowawca

Ukończyłam studia kierunkowe z pedagogiki wczesnoszkolnej w Zaporożu, mam doświadczenie pracy w szkole i przedszkolu.
Lubię pracę z dziećmi w różnym wieku, jednak ta z dziećmi w wieku przedszkolnym sprawia mi najwięcej radości. Razem z nimi odkrywam na nowo świat i jeszcze bardziej cieszę się z „małych rzeczy.”

Kocham swoją pracę, bo uczestniczę w bardzo ważnym okresie kształtowania się i rozwoju małego człowieka. Ogromną radość daje mi to, że mam możliwość oglądania jak codziennie dzieci się zmieniają oraz z moją pomocą nabywają nowych umiejętności.

Idąc za myślą Janusza Korczaka: „Dzieci rodzą się ze skrydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”.

Monika Giersz-Sobolewska

Monika Giersz-Sobolewska

Wychowawca

Jestem absolwentką szkoły baletowej w Gdańsku, logopedą, nauczycielem i pedagogiem. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą Krzysia, Adasia i Janka.

Przez prawie 10 lat pracowałam za biurkiem w ogromnej korporacji w centrum Warszawy i wydawało mi się to spełnieniem marzeń do czasu aż ... zostałam mamą. To było jak przebudzenie ze snuodkryłam wówczas, że moim powołaniem jest praca z dziećmii poczułam, że wreszcie robię coś ważnego.

Od kilkunastu lat każdy dzień spędzam otoczona dziećmi śmiejąc się z nimi, bawiąc, opiekując się nimi, rozmawiając o rzeczach ważnych i błahych oraz słuchając, co mają do powiedzenia. Dzięki nim stałam się bardziej radosna, pomysłowa, spontaniczna i pełna energii. Towarzyszę im w trudnych sytuacjach, wspieram wrozwiązywaniu ich kłopotów i zmartwień. Przez to stałam się bardziej refleksyjna i czuła. Wspaniałe jest również to, że przy nich bez żadnych konsekwencji sama mogę poczuć się dzieckiem i bawić jak dawniej. „Wszystkiego co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie świat” – te proste słowa Roberta Fulghuma najlepiej oddają to, dlaczego pracuję w przedszkolu.

Monika Grzybowska

Monika Grzybowska

Wychowawca

Monika Grzybowska kobieta wielu talentów, szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieci. Ukończyła studia mgr na kierunku psychologia kliniczna, studia podyplomowe pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe psychologia dziecka.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciela wspomagającego dzieci autystycznych, psychologa szkolnego oraz nauczyciela przedszkolnego.

Pasjonatka Mazur oraz dobrej kuchni.

Magdalena Czarniawska

Magdalena Czarniawska

Psycholog, Terapia Poprzez Zabawę "Play Therapy"

Psycholog, terapeuta Play Therapy, Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na odziale Neurologiczno – Rehabilitacyjnym dla dzieci i młodzieży. Pracuje z dziećmi z niepełnosprawnościami oraz wyzwanami rozwojowymi. W swojej pracy korzysta z regularnej superwizji ze specjalistką w dziedzinie neuropsychologii dzieci i młodzieży.

Renata Struzik

Renata Struzik

Rytmika

Absolwentka Akademii Muzycznej F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej oraz Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) na wydziale Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży.

Pedagog, reżyser, instruktor teatralny, nauczyciel muzyki, scenarzysta. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą. Jej podopieczni osiągają najwyższe nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych i muzycznych.

W pracy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dobrą atmosferę podczas zajęć. W czasie wolnym poświęca się pasji fotograficznej.

Prywatnie Mama oraz Babcia małego „Robusiaka”.

W „Robusiu” jako rytmiczka pracuje nieprzerwanie od 2003 roku. 

Magdalena Wojciewska

Magdalena Wojciewska

Taniec

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, licencjonowana trenerka tańca sportowego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat.  Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich.
Od 12 lat prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach jak również kursy taneczne dla dorosłych. Podczas zajęć stara się łączyć  profesjonalizm z dobrą zabawą.
Prywatnie szczęśliwa mama Sofii i Filipka.

Chcesz poznać nas osobiście?

Jeżeli chcielibyście poznać nas osobiście – zapraszamy! W każdej chwili możemy umówić się z Wami i Waszym Maluchem, abyście poznali nasze przedszkole od środka.

Zapraszamy do kontaktu z nami.