Opinie o przedszkolu

“Przedszkole zaskarbiło sobie naszą sympatię dzięki wspaniałej, wyrozumiałej kadrze, która tworzy domową atmosferę maluchom 🙂
lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać,
szczęśliwe dziecko = zadowoleni rodzice!
Gorąco Polecam!”
Magdalena Wojciechowska

Cudowne miejsce dla Małego Człowieka. Empatia i indywidualne podejście do dziecka, pełne ciepła Panie Pedagożki, które odpowiadają na potrzeby malucha, pozostawiając jednocześnie dziecku przestrzeń do rozwijania się według własnego tempa, chęci i indywidualnej wrażliwości. Niesamowicie mądra, profesjonalna kadra i domowa atmosfera, którą czuje się od samego wejścia. Polecam z całego serca!
Agata Nawrocka

Najswpanialsze miejsce dla wszystkich dzieci. Wspaniałe dziewczyny które wkładają całe swoje serce i traktują wszystkie dzieci jak swoje. Z całego serca polecam. Moich dwóch synków chodziło i chodzi do Robusia i nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne.
Eliza Czech-Kin

Przedszkole prowadzone z pasją i zaangażowaniem oraz ogromnym poszanowaniem indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Gorąco polecam.
Agnieszka Kuszewska-Nowak

Przedszkole na 6 + wspaniale
 wspomnienia ;))) polecam
Marta Łukasiak

Długo szukaliśmy TAKIEGO przedszkola!
Agnieszka Kaniewska

Świetne miejsce – moje dzieci (2,5 i 4,5 l.) zaadaptowały się tutaj w trybie ekspresowym! Fajne, ciepłe “ciocie” podchodzą do dzieci z pasją i szacunkiem. Dzieci w grupach jest na tyle mało, że każde z nich jest zauważone i wysłuchane. W przedszkolu panuje spokojna atmosfera – nie ma krzyków, zmuszania, pospieszania. Najlepszą recenzją są moje dzieciaki, które podczas porannego szykowania niejednokrotnie wyznają jak bardzo lubią jeździć do swojego przedszkola… 🙂
Magda Prokop-Duchnowska

Najlepsze i najdłużej działające Przedszkole w okolicy. Przede wszystkim świetna kadra której można zaufać. Małe grupy i super warunki lokalowe. Blisko lasu.
Łukasz Wiśniewski

Jak w domu 🙂
Katarzyna Sabak

ROBUŚ – wyjątkowe miejsce, w którym dzieci mogą być sobą i radośnie się rozwijać. Przedszkole to przede wszystkim ludzie, a tu kadra jest niezwykła. Nauczycielki to pasjonatki swojego zawodu – osoby wyjątkowo serdeczne, życzliwe i obdarzone empatią. Dzieci twórczo się tu rozwijają. Uczą w działaniu i przez doświadczenie. Nieustannie są zachęcane do wykazywania się inicjatywą. Są doceniane i motywowane. Wykonują wyjątkowe prace plastyczne, spektakle teatralne, śpiewają, tańczą… i wiele wiele innych rzeczy… Jedzą wyjątkowo smaczne i pożywne posiłki. Dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, korzystając z własnego placu zabaw, zjeżdżalnia, huśtawka, duża piaskownica, itd..
Niepubliczne Przedszkole Robuś to przyjazna, dobrze wyposażona, otwarta przestrzeń, w której dzieci mogą się rozwijać. Serdecznie polecam to miejsce. Jest naprawdę wyjątkowe.
Ewelina i Adrian Kalwinowscy

“Do Robusia trafiliśmy z polecenia w 2018 roku. Chodzi tam już moje trzecie dziecko. Od początku spotkaliśmy się z ciepłem, życzliwością i wszelką pomocą Pani Dyrektor. Dzieci choć nieśmiałe odnalazły się w domowej atmosferze i niewielkiej grupie rówieśniczej. Panie wychowawczynie wkładają dużo serca w pracę z dzieckiem-codziennie widzę, wykonywane prace plastyczne czy wspomagające naukę pisania i czytania. Przedszkole dba też o rozwój ruchowy i muzyczny dziecka, na zajęciach z rytmiki z przesympatyczną Panią Renatką. Atutem jest również własny plac zabaw oraz zdrowe posiłki dowożone przez firmę cateringową. Przedszkole znajduje się blisko lasu, w cichym zakątku osiedla Stara Miłosna. Polecam serdecznie”
Joanna Lewandowska

Przedszkole, w którym jest ciepła, domowa atmosfera. Ciocie, stanowią tu zgrany zespół i wspierają się w tym, żeby dzieciom zapewnić jak najlepszy rozwój pod każdym względem. Mój syn jest typem wrażliwca i bardzo ważne jest dla mnie to, że Panie dużą wagę przywiązują do tego, co dziecko czuje, uczą jak mówić o emocjach i je nazywać. Ponadto, w żadnym przedszkolu, a przerabialismy już kilka w okolicy, nie spotkałam się z tak otwartą postawą w stosunku do rodzica, widać, że dziecko jest tu na pierwszym miejscu, a nie biurokracja czy finanse.
Monika Giersz - Sobolewska

“Synek jest nieśmiały, ale szybko polubił chodzenie do Robusia. W przedszkolu dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu oraz mają wiele ciekawych zajęć. Panie wychowawczynie są troskliwe i dbają o kontakt z rodzicem.

Mój synek jest zadowolony. Polecam!”
Joanna L.

Dzieciaki lubią to miejsce. Blisko las, częste spacery, plac zabaw, fajne zajęcia angażujące dzieciaki. Zdrowe podejście do małego człowieka

Grzegorz Kaniewski

Jedno z naszych ulubionych miejsc 🙂

Monika Paderewska

Indywidualne podejście do dzieci. Bogata oferta zajęć. Spacery, wyjścia na płac zabaw. Profesjonalna kadra.

Anna Urban

“Miejsce w którym moje dzieci czują się jak w domu 🙂 i to jest dla mnie najlepsza rekomendacja!Robuś to kameralne przedszkole w zacisznej okolicy. Dyrektorka przedszkola – Pani Ewelina ma wielkie serce i bardzo stara się zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki, jest też bardzo elastyczna i ma indywidualne podejście do dziecka i rodzica. Dzieciaczki mają sporo atrakcji i pełne ciepła i oddania Ciocie. Jako nauczyciel przedszkolny i terapeuta pracuję w placówkach przedszkolnych, poprzez właśne doświadczenia myślałam że nie puszczę swoich dzieci do przedszkola… na szczęście jest Robuś! Tutaj moje dziecko traktowane jest jak jak osoba – z szacunkiem. Baaaardzo polecam ❤

Dorota Lechowicz

Najlepsze przedszkole w okolicy.”

Małgorzata Grzegorek

“Przedszkole Robuś jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem zostawiam córeczkę. Kadra jest niezwykle ciepła, kompetentna, kreatywna. Sposób, w jaki Panie zwracają się do dziecka i angażują w pracę jest pełne podziwu. Jeśli chodzi o kontakt z rodzicem, również można liczyć na wsparcie, radę czy pomoc. W przedszkolu przywiązuje się wagę do zdrowego żywienia, aktywności fizycznej, a do tego utrwala się w dzieciach pozytywne wartości. Polecam całą sobą, ponieważ jest najlepszym miejscem dla mojego dziecka, jakie mogłam wybrać.”

Anna Kiljan

“Robuś” to wspaniałe, kameralne przedszkole, w którym wszystkie dzieci się znają i czują bezpiecznie.
 To miejsce bardzo przyjazne dziecku, którym opiekują się wykwalifikowane nauczycielki troszczące się o każde dziecko i podchodzące do niego indywidualnie. Cierpliwość, wyrozumiałość i serdeczność to drugie imiona Pań opiekunek. Dzieci mają codziennie mnóstwo różnorodnych zajęć, warsztatów przez co rozwijają swoje zainteresowania i zdolności. Panuje tu ciepła, domową atmosfera. Moja córka jest zachwycona. Gorąco polecam :-)”
Marta K.

Poznajmy się osobiście!

Jeżeli chcielibyście poznać nas osobiście – zapraszamy! W każdej chwili możemy umówić się z Wami i Waszym Maluchem, abyście poznali nasze przedszkole od środka.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz/napiszesz 🙂

Zobacz też odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.