Monika i Łukasz Paderewscy

Wybór przedszkola nie jest łatwym zadaniem dla każdego rodzica, ponieważ rodzi niepokój, obawy i wątpliwości. Tak też było w naszym przypadku. Nasze wahania dotyczące wyboru przedszkola „Robuś” mieszały się z pozytywnie niepodważalnymi rekomendacjami rodziców i wirtualnego świata jakim jest internet.

Gdy mielibyśmy cofnąć się do tego momentu jeszcze raz to z pewnością nie zawahalibyśmy się ani przez chwilę – „Magnolii 6” to najlepsze miejsce jakie znamy.

Najlepszym tego dowodem na to są nasze córki Julia i Izabela, które traktują to miejsce jak Dom „trzeciej” Babci. To właśnie tam zanoszą ciasteczka zrobione w domu a potem przepisy na nie, to tam poznają rzeczy których my nie zdążymy im pokazać, i również tam w mgnieniu oka usamodzielniają się aby z uśmiechem na twarzy iść do pierwszej klasy i zadziwiać wszystkich swoją osobowością wykształconą w przedszkolu. Wartości które wynoszą z przedszkola zostaną w nich na długo jeśli nie na zawsze zgodnie z przysłowiem – „Czego się Jaś nauczy to Jan będzie umiał”

Rozkład dnia, zajęcia dodatkowe, uroczystości i wycieczki są dopasowane indywidualnie do każdej grupy wiekowej a nad wszystkim czuwa ambitna i fenomenalna Kadra które dodatkowo otwarta jest na wszelkie sugestie ze strony rodziców.

Jeżeli ktoś szuka przedszkola które będzie tylko przedszkolem dla jego dzieci to z pewnością nie znajdzie go pod tym adresem. To właśnie „Robuś” odkrywa co nieodkryte, pokazuje co nie pokazane, napędzając równocześnie rodziców do działania.

„Robuś” jest przedszkolem wymarzonym dla każdego rodzica i dziecka szczególnie – polecamy!

Monika i Łukasz Paderewscy