Anna Gil i Ryszard Kropornicki

Przedszkole ROBUŚ jest niezwykłym miejscem, gdzie Nasz syn Filip chętnie spędza czas. Czuje się tam bezpiecznie, bawiąc się z innymi dziećmi nawiązuje nowe przyjaźnie . Każdy dzień w ROBUSIU jest inny, ciekawy, pełen nowych wydarzeń z mnóstwem atrakcji. Nie ma tu czasu na nudę i marudzenie, CIOCIE na to nie pozwolą!!!

ROBUŚ to przede wszystkim ludzie, Panie nauczycielki oraz Pani Dyrektor służą zawsze pomocą, są kompetentne i oddane. Ewentualnie, pojawiające się problemy są wspólnie rozwiązywane, każde dziecko jest traktowane indywidualnie. To sprawia, że my rodzice jesteśmy spokojni i pewni, że Nasze pociechy są pod dobrą opieką.

Organizowane w przedszkolu zajęcia tematyczne, wycieczki, zapraszani goście, teatrzyki, konkursy sprawiają, że Nasze dzieci rozwijają się i uczą, bawiąc się przy tym doskonale. Taki rodzaj edukacji i zabawy przynosi zamierzone efekty. Syn bardzo łatwo wypowiada się na różne tematy poruszane na zajęciach, z wielką dumą przekazuje Nam zdobyte wiadomości na temat np. ekologii, sortowania śmieci, odpowiedzialności w wychowaniu zwierząt, co Nas rodziców bardzo cieszy...

Szczerze polecamy ROBUSIA.

Anna Gil i Ryszard Kropornicki, rodzice FILIPA