Uwaga Uwaga!!!

Nowy numer do kontaktu z wychowawcami!!!

503848307

oraz

227732891 

Przedszkole niepubliczne w Warszawie – Robuś

Robuś to niepubliczne przedszkole zlokalizowane w dzielnicy Wesoła w Warszawie. Jest jednym z pierwszych prywatnych przedszkoli otwartych w Warszawie na osiedlu Stara Miłosna. Podopieczni naszego przedszkola objęci są autorskim programem kształcenia „Odkrywam siebie”, który został nagrodzony w konkursie MEN na najlepszy program wychowania przedszkolnego. Program dydaktyczny uzupełniony jest o szeroką ofertę zajęciową, w której każdy maluch znajdzie coś interesującego. Nasza doświadczona kadra to zespół tworzony przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, psychologa i logopedę – osoby posiadające wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki przedszkolnej, które troskliwie dbają o wspaniałą atmosferę, rozwój i dobre samopoczucie dzieci.

Jedyne takie przedszkole w Wesołej

Przedszkole niepubliczne Robuś w Wesołej w Warszawie usytuowane jest w bezpiecznej i cichej okolicy. Przestronny budynek zapewnia komfortowe warunki lokalowe, a obok znajduje się nasz własny, atrakcyjnie wyposażony, plac zabaw. Nasi podopieczni to dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Rozpiętość wiekowa grup umożliwia zapisanie do przedszkola już dwulatków, co jest dobrą alternatywą dla żłobka. Dzięki indywidualnemu programowi nauczania i opiece wykwalifikowanych pedagogów nasze przedszkole jest miejscem otwartym również dla dzieci z orzeczeniem poradni psychologiczno-pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego w przedszkolu ogólnodostępnym. Nasza placówka czynna jest w godzinach 7-18.

Dlaczego warto wybrać przedszkole prywatne?

Za wyborem naszego przedszkola przemawiają m.in. małe liczebnie grupy, doświadczona, specjalnie szkolona kadra, znakomite warunki lokalowe i urozmaicona oferta zajęciowa. To, co wyróżnia naszą placówkę na tle innych przedszkoli w Warszawie, to także realizowany przez naszych pedagogów autorski program dydaktyczny rozszerzony o bardzo atrakcyjne zajęcia dodatkowe – nasi wychowankowie biorą udział m.in. w zajęciach z angielskiego, teatralnych, tańca towarzyskiego, legorobotyki oraz judo. Program realizowany zgodnie z wytycznymi MEN, począwszy od kształcenia wczesnoprzedszkolnego po zajęcia edukacyjne przygotowujące do pierwszych zajęć szkolnych, opiera się na pracy indywidualnej i grupowej, w czasie której dzieci opanowują nowe zdolności i uczą się rozwijać swoje talenty. Pod troskliwym okiem opiekunów i w rodzinnej atmosferze dzieci, bawiąc się, ćwiczą samodzielność i kształtują umiejętności społeczne. Co istotne – metody pracy dostosowane są do indywidualnych możliwości i tempa rozwoju dziecka. Kiedy tylko pozwala pogoda dzieci bawią się też na świeżym powietrzu, korzystając z nowocześnie wyposażonego, uatrakcyjnionego m.in. o rowery, samochody na napęd nożny i miejsce do gry w koszykówkę, placu zabaw. Posiłki serwowane w Robusiu są urozmaicone i smaczne, a każde dziecko ma prawo wyboru, co chce zjeść.

Poznajcie nasz zespół

Kadrę naszego przedszkola tworzą wykwalifikowani pedagodzy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z pasją podchodzący do swojej pracy.